Proč koupit stromky od nás?

Zkušenosti

Naše firma působí na trhu již od roku 1991. V roce 1995 zakládáme první prodejnu v Kunovicích. Od roku 1997 je naše prodejna v Uherském Ostrohu, kde naleznete široký sortiment ovocných a okrasných rostlin. Za dobu svého působení jsme si vybudovali pevnou pozici na trhu a dostali jsme se do podvědomí zahrádkářské veřejnosti.

Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníků s kvalitou našeho zboží a služeb. Zaměstnáváme pouze odborně vyškolené zaměstnance, kteří Vám rádi poradí a doporučí rostliny do Vašich podmínek.

Rozsah sortimentu

Hlavní oblastí našeho působení je maloobchodní prodej ovocných stromů. Naši nabídku jsme rozšířili o prodej okrasných rostlin, dřevin a stromků a od roku 2007 provozujeme zásilkovou službu e-shop. Ovocné stromky a stromy nabízíme v sortimentu až 500 odrůd.

Všechen prodávaný školkařský materiál je certifikovaný a splňuje normy a předpisy Evropské unie.

Specializace

Naší specializací je co nejširší sortiment ovocných odrůd, uvádění novinek a široká nabídka starých mizejících odrůd a méně známých ovocných druhů jako jsou oskeruše, moruše, durancie, blumy, dříny, kdoule, mišpule a jiné dřeviny. Každoročně naši nabídku rozšiřujeme o staré odrůdy jabloní a hrušní.

Také se zabýváme prodejem ovocných stromů určených do vyšších poloh a těžkých půdních podmínek.

Podporujeme výsadbu kolem cyklostezek, obecních cest, mysliveckých remízků a biokoridorů. Naše stromečky zdárně rostou od Šumavy přes Vysočinu po Košice, vždy je třeba ale zvolit vhodnou odrůdu a podnož.


i